Kutsuttujen kuljettajien lista Sunnuntain 24.7.2022
Kardaanikunkku -yleinen luokka pääkilpailuun.

Vuonna 2021 välieriin ajaneet (95kpl)

Ilmoittautuminen KITI:n kautta kutsuttuihin
kun ilmoittautuminen aukeaa.

KUTSUTUT 2022

Alho Jami VaToSUA
Antinaho Mika ÄhtUA
Arhe Kimmo LapinlAU
Balk Martti KUA
Haapala Alex OuMK/UA
Haavisto Roni-Anttoni LapUA
Heilman Toni HeiUA
Heinilä Pasi KvanUA
Helenius Sami ÄetUA
Helminen Eetu HuiUA
Herrala Niko HvMK/UA
Himanen Jani MhMK
Hirvonen Antti TamUA
Honkamäki Lauri SAU
Ikonen Esa JorMK
Ikävalko Niko PadMU
Isotuovola Tuomas SäkUA
Jalkanen Niko PiekUA
Jalonen Jannis SatUA
Juhola Oskari KokeUA
Kallio Jesse HämUA
Kattelus Tomi LuuUA
Kaukola Jari VUA
Keinänen Jesse HoMK/UA
Ketomäki Toni NoorUA/MK
Koivisto Matti P-HUA
Koivisto Kai-Petteri AMM
Korhonen Joni LahUA
Korpela Anssi ÄetUA
Koskema Jaana VääUA
Koski Petteri NokUA
Kulmala Santeri LemUA
Kuosmanen Jussi NilUA
Kuvaja Juhani KaUA
Kykkänen Mirko AnkUA
Kärkkäinen Markku SulMK/UA
Laapotti Harri LahUA
Lampinen Kimmo PunMK/UA
Latvala Sami JaMoKe/UA
Lehtonen Samu V-SUA
Lehtonen Teemu V-SUA
Leppänen Veli-Pekka KarstUA
Leskinen Joni OuMK/UA
Lindberg Vesa-Matti VaToSUA
Majamäki Reima HämUA
Marjoniemi Aleksi NivUA
Matilainen Jukka MhMK

Mattila Niko NokUA
Meriläinen Jarmo KokeUA
Mikkonen Edvin KiuUA
Mykkänen Riku LapinlAU
Mäenpää Valtteri JämSUA
Nisula Teemu LahUA
Nummisto Oskari KokeUA
Palm Jarno NoorUA/MK
Pehkonen Jesse JorMK
Pelkonen Petri LahUA
Peltola Eero THU-TEAM
Penttilä Kimmo ÄetUA
Pihlajamäki Tomi LapUA
Pohtola Henri SuonUA
Prihti Emil ÄetUA
Puska Jukka LaihUA
Puttonen Sami JämSUA
Puttonen Teppo VesUA
Rajala Joni-Pekka NoorUA/MK
Rekola Valtteri LoiUA
Rekola Ville LoiUA
Rissanen Niko KUA
Roslund Tero SatUA
Saarela Miikka SAU
Saarela Samuli SAU
Saarela Juha SAU
Saari Sami PR-Rac
Sairanen Jani SulMK/UA
Salokorpi Mika LapUA
Silvan Jani HyUA
Silvasti Jesse SuonUA
Siuko Jesse ÄetUA
Suominen Jyrki V-SUA
Suominen Markus KokeUA
Suppo Mika TorUA
Sutinen Maro Leppävirta RT
Takalo Arto OuMK/UA
Torvinen Jarkko Leppävirta RT
Tuurala Tommi Mäntän UA
Törn Kai LapinlAU
Vesterinen Jussi VesUA
Viljava Jose VääUA
Vilppula Janne VaToSUA
Wiman Harri ViSUA
Virtanen Jonne ÄetUA
Virtanen Harri SomUA
Väyrynen Rauno NokUA
Yrjölä Kalle LahUA