Kutsutut 2020

Kutsuttujen kuljettajien lista Sunnuntain 26.7.2020
Kardaanikunkku -yleinen luokka pääkilpailuun.

Vuonna 2019 välieriin ajaneet (95kpl)

Ilmoittautuminen KITI:n kautta kutsuttuihin kun aukeaa.

Antinaho Jani ÄhtUA
Antinaho Niko ÄhtUA
Flodström Ville SäkUA
Helenius Jukka TamUA
Helenius Sami ÄetUA
Helenius Tomi ÄetUA
Helin Rami SäkUA
Herrala Petri HvMK/UA
Himanen Jani MhMK
Huhtanen Aleksi KarstUA
Huuki Joni KMK
Ikonen Esa JorMK
Innanmaa Kalle SAU
Isotuovola Tuomas SäkUA
Juhola Oskari KokeUA
Kaasalainen Mika HämUA
Kallanto Lauri SuonUA
Kallio Jesse HämUA
Kaukola Jari Päij-HUA
Keljo Ville P-HUA
Kerola Teemu AnkUA
Ketomäki Toni NoorUA/MK
Koivisto Erno LapUA
Koivunen Timo SomUA
Koivunen Teemu SomUA
Korpela Anssi ÄetUA
Koski Petteri NokUA
Koski Valtteri NokUA
Koski-Tuuri Vesa-Matti SatUA
Kulmala Santeri LemUA
Kykkänen Mirko AnkUA
Laakso Janne NokUA
Laapotti Harri LahUA
Lampinen Kimmo PunMK/UA
Latva Markus E-TMK/UA
Latvala Sami LaihUA
Lehto Mikko HAU
Lehtonen Samu V-SUA
Leino Petri SomUA
Leskinen Joni OuMK/UA
Liimatainen Villekalle PeMK
Lindberg Vesa-Matti VaToSUA
Lähteenmäki Juha KokeUA
Lännistö Miska MynUA
Malinen Rauno PiekUA
Malinen Toni PiekUA
Malm Roland HyUA
Marjamäki Antti UrMos Ry

Matilainen Jukka MhMK
Mattila Niko NokUA
Mattila Harri VaToSUA
Mikkola Kari VaToSUA
Mäkelä Jonne ÄhtUA
Mäkiranta Jukka ÄhtUA
Mösö Tero PiekUA
Niemi Antti TamUA
Nisula Teemu LahUA
Nummisto Oskari KokeUA
Pehkonen Jesse JorMK
Peltola Eero THU-TEAM
Peltola Jesse THU-TEAM
Pohtola Henri SuonUA
Prihti Emil ÄetUA
Puska Jukka LaihUA
Puttonen Sami JämSUA
Puttonen Teppo VesUA
Raasu Mikko JorMK
Rajala Joni-Pekka NoorUA/MK
Rantanen Joonas HämUA
Rekola Viljami V-SUA
Risula Marko LemUA
Saarela Miikka SAU
Saarela Petri HvMK/UA
Saarela Samuli SAU
Salokorpi Mika LapUA
Sammalisto Janne SäkUA
Silvennoinen Petri JoeUA
Siuko Jesse ÄetUA
Siurua Tomi LahUA
Sokka Kari Päij-HUA
Sukanen Kari SAU
Suominen Jyrki V-SUA
Suominen Markus KokeUA
Suppo Mika TorUA
Sutinen Maro Leppävirta RT
Suutarinen Juha AL-Härmä
Tikkinen Nico LMM
Torvinen Jarkko Leppävirta RT
Turpeinen Jukka KotkaUA
Wallin Jani MikUA
Valonen Ari TamUA
Varjonen Taavi RauUA
Viljasalo Juha KarstUA
Viljava Jose VääUA
Väyrynen Rauno NokUA